Національно-патріотичне виховання


Відеокліп "Українець це на все життя"
 - короткий екскурс подій державотворення нашої держави

Виховний захід 
"Історія запорізьких козаків для веселих дітлахів"

Відеоролик до виховного заходу "Гетьмани" Під час демонстрування кліпу пісня "Ой на горі та женці жнуть" виконується наживо.


Відео виховного заходу "Історія запорізьких козаків для веселих дітлахів"


Книги про АТО:(анонс)

Марія Матіос, «Приватний щоденник. Майдан. Війна» Відома письменниця і народний депутат України Марія Матіос відійшла від звичної для неї художньої прози і в документальному стилі змалювала події в країні з 31 листопада 2013 до липня 2015 року. Автор стверджує, що в книзі немає жодного вигаданого імені чи сюжету, а тільки лише те, свідком або учасником чого воно була, − починаючи з участі в подіях на Майдані і закінчуючи поїздками в зону АТО з гастролями і гуманітарною допомогою.

Майдан від першої особи. 45 історій Революції гідності У збірнику подані фрагменти спогадів учасників протестних акцій, що відбувалися в Україні з 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року і названі Революцією гідності. Інтерв’ю були зібрані Українським інститутом національної пам’яті у рамках проекту «Майдан: усна історія». 

Василь Шкляр, «Чорне сонце» Українських захисників вирішив увічнити і майстер гостросюжетних романів Василь Шкляр. Свій твір він присвятив бійцям добровольчого батальйону «Азов» (у його емблемі присутній символ «Чорне сонце»), з якими довгий час пробув на фронті. Головний персонаж «Чорного сонця» − реальний боєць «Азова» з бойовим позивним «Художник». Перебіг подій російсько-української війни показано очима хлопця, якого честь і совість змусили взяти в руки зброю. 

Богдан Жолдак, «Укри» Кіноповість, або бойова проза, як її називає автор, розповідає про сучасну війну і сучасних героїв − учасників воєнних дій у АТО. Всі вони – «укри», таке прізвисько в 2014 році дали українцям сепаратисти на Донбасі. Для написання книги письменник багато спілкувався з бійцями АТО. Головна сила «укрів» − у гуморі. 

Євген Положій, «Іловайськ» Книга складається з 16 новел − історій про солдатів, які пережили «Іловайський котел». В основі кожного оповідання − спогади бійця, що став учасником найжахливішої поразки української армії за всю війну на Донбасі. Автор намагався точно, наскільки це дозволяє жанр новели, передати історії солдатів, у більшості персонажів є прототипи. Українські військові чини, дії яких призвели до Іловайської трагедії, показані в книзі в дуже непривабливому вигляді. 

Сергій Лойко, «Аеропорт» У книзі кореспондента і фотокора Los Angeles Times у Москві Сергія Лойка скрупульозно описуються п’ять останніх днів 240-денної оборони Донецького аеропорту, які автор провів із його захисниками. Письменник відтворив відчайдушні, а часом відверто безрозсудні операції безстрашних «кіборгів», їх побут і задушевні бесіди в очікуванні атаки.




3 коментарі:

  1. Виховний захід "Історія запорізьких козаків для веселих дітлахів", дуже цікаво як в жартівливій формі розповідається про життя козаків

    ВідповістиВидалити
  2. "Історія запорізьких козаків для веселих дітлахів"- досить цікавий виховний захід не лише для учнів, а й для вчителів. Переповнює відчуття гордості, що всі ми - козацького роду. Взагалі кожен виховний захід Ірини Вікторівни - це досить серйозно продуманий та підготовлений шедевр. Так тримати!

    ВідповістиВидалити